Tecnologies per a la higiene
Instal·lacions per a sales de desossament
Línies de preparació d'aliments
Manutenció
Higiene no industrial
Productes
Cutter Industrial CATO – CT 300 / 300E / 300VE – CT 500 / 500E / 500VE per a grans produccions Cod. CC00000968, CC00000971, CC00000974, CC00000969, CC00000972, CC00000975
Cutter industrial CATO – CT 150 / CT 200 / 200E / 200VE per a produccions mitjanes Cod. CC00000966, CC00000967, CC00000970, CC00000973
Cutter industrial CATO – CT 75 / 120 per a petites i mitjanes produccions Cod. CC00000964, CC00000965
Sistema per a la preparació de salmorra OGALSA – DAS 500/ DAS 1000/ DAS 1500 Cod. OC00000970, OC00000994, OC00000972
Pas sanitari integrat SANICOMPACT 9KJ Cod. RC00002880
Pas sanitari integrat SANICOMPACT PLUS Cod. RC00001410
Pas sanitari integrat SANICOMPACT Cod. RC00001134
Pas sanitari integrat SANIECO WD PLUS Cod. RC00002879
Pas sanitari integrat SANIECO PLUS Cod. RC00002891
Pas sanitari integrat DUOMANS PLUS Cod. RC00000224
Pas sanitari integrat SANIECO Cod. RC00000168
Pas sanitari integrat MHS-5 LB Cod. RC00001086 / RC00001568 / RC00002187
Pas sanitari integrat MHS-5 LZ Cod. RC00002186 / RC00001569 / RC00001413
Desinfectador de mans DUOMANS, amb control de pas i desinfecció del calçat Cod. RK00000065
Pas sanitari modular MHS-4 Cod. RKC0000094
Pas sanitari modular MHS-3 Cod. RKC0000091
Pas sanitari modular MHS-2 Cod. RKC0000090
Pas sanitari DUOCLEAN PLUS Cod. RC00001321
Pas sanitari SANICLEAN PLUS Cod. RC000000480
Pas sanitari modular SANIECO Cod. RC00000155 / RC00000158
Pas sanitari modular amb torniquet SANIECO Cod. RC00000131 / RC00000154
Desinfectador de mans automàtic DUOMANS Cod. RC00000233
Mòdul de desinfecció de mans automàtic DUOMANS amb control de pas. Versió mural Cod. RC00000470
Mòdul de desinfecció de mans automàtic DUOMANS amb control de pas i peus Cod. RK00000066
Mòdul de desinfecció de mans automàtic DUOMANS amb sistema de control d’accés biomètric TRUE FACE Cod. RK00000106